Cena Bitcoinów wynosi poniżej 9000 dolarów, tendencja wzrostowa?

Linia cenowa Bitcoin Code stała się niedźwiedzia i spadła do 8956 dolarów 2 lipca, pozostawiając niedźwiedzia rynku altcoin, jak również. W czasie, gdy pisano, królowi kryptofagi udało się powrócić do poziomu powyżej 9000 dolarów, podczas gdy analitycy z TradingView wierzą, że cena BTC wkrótce zauważy tendencję wzrostową na poziomie 9400 dolarów.

1-dniowa analiza cen Bitcoinów (2 lipca)
Wykres cen Bitcoinów 1 – 2 czerwca
Wykres cen Bitcoinów według Trading View

BTC w momencie pisania notowały 99091,99 dolarów, podczas gdy dni niskie, jak widać, wynosiły 8956,08 dolarów, choć przez bardzo krótki czas. Od jesieni cena BTC mieści się w przedziale 90-40$ i 9120$.

Czego można się spodziewać po cenie Bitcoin?

Lingrid, analityk TradingView, jest zdania, że linia cenowa BTC będzie rosła po ostatnim spadku w kierunku linii wsparcia.

Wykres cenowy Bitcoin 2 – 2 lipca
Wykres cen Bitcoinów według Trading View

Analityk narysował spadkową linię trendu nad ruchem pary BTCUSD od 3 czerwca do 2 lipca. Linia cenowa była w stanie osiągnąć poziom wsparcia na poziomie 9067 dolarów.

Lingrid była zdania, że linia trendu spadkowego została przerwana, a linia cenowa zbliżyła się do poziomu wsparcia, dlatego też cena BTC może teraz wzrosnąć ponad poziom 9400 dolarów.

Dynamiczna linia wsparcia dla pary BTCUSD
Rocket Bomb jest analitykiem TradingView, który uważa, że para BTCUSD poruszyła się w dobrej strefie handlowej, aby wkrótce zauważyć trend wzrostowy.

Wykres cen Bitcoinów 3 – 2 lipca

Wykres cen Bitcoinów według Trading View

Rocket Bomb zaznaczył wyłom poniżej linii trendu wzrostowego dla pary BTCUSD na wykresach 1D. Analityk narysował kolejną dynamiczną linię wsparcia, która przebiegała poniżej pary transakcyjnej od 28 kwietnia, kiedy to linia kursu kryptokurwaluty podniosła się w poprzek znaku 8700$.

Zgodnie z powyższym wykresem, oczekuje się, że dynamiczne wsparcie poprowadzi kurs do znaku $9620, a następnie do poziomu $9880 w długim trendzie handlowym.

Zastrzeżenie: Podane informacje nie stanowią porady handlowej, ale informacyjną analizę ruchu kursu. Cryptopolitan.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek inwestycje oparte na informacjach podanych na tej stronie.